Санаторії Хмельницької області. Ціни 2023

Лікування та відпочинок в санаторно-курортних комплексах користується надзвичайною популярністю серед відпочиваючих. І це не дивно, адже тут кожен гість має можливість відновити сили, набратися енергії, вилікувати широкий спектр різних захворювань, корисно і весело провести час, позбутися стресів і неврозів.

 

Особливо популярні останнім часом стали курорти Хмельницької області. У більшості випадків вони знаходяться в спеціальних екологічно чистих зонах з приємним і м'яким кліматом, серед первозданної природи. Всі пансіонати та курорти, розташовані тут, пропонують своїм постояльцям різноманітні оздоровчі сучасні номери і комплекси з басейнами, саунами, SPA, лазнями і фітнес-центрами. Цей український край славиться своєю прекрасною природою, незайманими ландшафтами, печерами, урочищами і каньйонами, традиціями і гостинністю.

Кращі санаторії Хмельницької області

  • Санаторії Сатанова Хмельницька область включають кілька оздоровчих комплексів, серед яких необхідно відзначити: «Оздоровчий комплекс Поділля», санаторій «Берізка», «Товтри», «Аква-Віта - жива вода», «Поділля». Тут вам допоможуть позбутися від різних хвороб серця, шлунка, нервової та дихальної систем, опорно-рухового апарату.
  • Санаторій «Україна» розташований в с. Маков. На вибір відпочиваючих тут представлені 1-2х місні номери. Профіль цього санаторію: лікування гастритів, серцевої недостатності, хронічного коліту та інших функціональних захворювань кишечника.
  • «Збруч» с. Сатанівська Слобода. Знаходиться в дивовижному місці серед хвойного лісу. Тут відпочиваючі можуть вилікувати органи травлення, а також захворювання сечовидільної системи.
  • «Радуга» знаходиться в місті Вовчанськ на території реконструйованого старовинного дендропарку. Спеціалізується на лікуванні гепатиту, хронічного холециститу і панкреатиту, гастриту і коліту, хвороби опорно-рухового апарату та дихальної системи.

 

У процесі лікування і оздоровлення тут використовують різні методи і прийоми, такі як лікувальні масажі, обгортання, купання в лазнях і басейнах, бальнеотерапію, ЛФК, дієти тощо.

 

Купуйте путівки в кращі санаторії Хмельницької області прямо зараз за доступною ціною. Цікаве і корисне проведення часу тут гарантовано кожному.