Відпочинок на курорті Поляна

Хочете відпочити з користю для здоров'я в одному з найкрасивіших місць України? Рекомендуємо проводити відпустку на курорті Поляна в сонячному і гостинному Закарпатті. Свіже гірське повітря, мінеральна вода з унікальним цілющим складом, краси від яких захоплює дух тільки мала частина того, що ви відчуєте, приїхавши сюди на відпочинок!

Поляна: де зупинитися, де оздоровитися і як розважитися?

Замовити путівку або забронювати місце в готелі - не проблема! Курорт Поляна щороку приймає безліч гостей з України та інших країн і має розвинену структуру, яка не поступається європейським здравницям.

Зупинитися можна в будь-якому санаторії чи готелі Поляни, вибравши підходящий заклад на нашому сайті, попередньо ознайомившись з умовами проживання та ціновою політикою. Багато туристів вважають за краще жити і проходити оздоровчі процедури саме в санаторіях - «Сонячному», «Сонячній долині», «Сонячному Закарпатті».

Номери різних цінових категорій мають між собою деякі відмінності, але в кожному з них комфортно відпочивати. Тут є все, щоб ви відчули себе як вдома: зручні та нові меблі, необхідна побутова техніка, телевізор, інтернет, санвузол з цілодобовою подачею холодної і гарячої води. Смачно і різноманітно харчуватися можна в їдальнях санаторіях, кафе готелів, ресторанчиках здравниці. Спробуйте колоритні страви закарпатської кухні і закохаєтесь в їх неповторний смак раз і назавжди!

 

Основний профіль курорту Поляна - лікування хвороб шлунково-кишкового тракту, жовчного міхура, порушення обмінних процесів організму. Головний лікувальний фактор - місцева мінеральна вода, багата гірбокарбонатом і натрієм.

На курорті допоможуть людям, які страждають від:

  • Гастродуоденітів;
  • Виразки шлунка і кишечника;
  • Хронічного гастриту;
  • Спазмів сфінктера;
  • Панкреатиту;
  • Подагри;
  • Надлишкового ваги та інших недуг.

 

Відпочиваючи в Поляні - не нудьгувати! Походи в гори за грибами, ягодами, цілющими травами, екскурсійні тури по Закарпаттю, дегустації вин і сирів, катання на лижах - лише мала частина захоплюючих розваг для всієї родини.


Відпочинок у Поляні: що впливає на вартість путівки?

Під час низького і високого сезону ціни на відпочинок в Поляні відрізняються. Також на вартість путівки впливає обраний санаторій, кількість оздоровчих процедур, категорія номера.

Гостинна Поляна чекає вас в гості!