Санаторії Київської області. Ціни 2023

Санаторії Київської області - оздоровчі центри, які розташовуються в зоні мальовничої природи і первозданної тиші. Такі об'єкти призначені для лікування недуг, діагностики та профілактики, в деяких випадках сюди звертаються для реабілітації після інфарктів та інсультів. Ціна путівок в санаторії цілком доступна кожному.

Здравниці Київської області

Здравниці в Київській області - відмінний варіант для вагітних, дітей, людей похилого віку, хворих з гострим інфарктом міокарда та інших серйозних захворювань. У такі об'єкти можна відправитися самостійно або разом з сім'єю.

Санаторії під Києвом, які варто відвідати:

  • Діброва. Лікування тут направлено на позбавлення від захворювань нервової системи і опорно-рухового апарату.
  • Клінічний санаторій "Жовтень". Заклад спеціалізується на лікуванні патологій вагітності, захворювань серця, органів дихання, периферичної системи і суглобів.
  • Кардіологічний санаторій "Ворзель" АН України. Це прекрасне місце для кліматології. Розслаблюючі ванни і лікувальний масаж включені в лікувальну базу.
  • Конча-Заспа. Відпочиваючим пропонуються цільові реабілітаційні програми для лікування захворювань серця, суглобів, органів дихання, нервів, шлунково-кишкового тракту. Провівши час з басейном, водолікарнею, ваше тіло скаже вам величезне спасибі.
  • Україна. Санаторій спрямований на лікування недуг органів дихання і серця. Пуща-Озерна. Санаторій розташовується в селищі Пуща-водиця. Сюди відправляються для проходження курсу лікування захворювань серця, опорно-рухового апарату і нервової системи.
  • Санаторій для батьків з дітьми "Дубки". Лікування в даній об'єкті направлено на усунення захворювань органів зору та органів дихання.
  • Оздоровчий табір санаторного типу "Чайка". Заклад направлено на лікування ендокринних, ортопедичних захворювань, неврологічних фізіологічних порушень.

 


Пам'ятки

Якщо хочете відпочити, привести своє здоров'я в порядок або цікаво провести час розглядаючи пам'ятки, то обов'язково варто відвідати будь-який київський санаторій. Київська область багата цікавими пам'ятками, які хоча б раз у житті варто відвідати.

Відпочиваючі зможуть відвідати історичний музей-заповідник м Вишгорода, заповідник "Переяслав", Будинок Графині Уварової, старовинні церкви, музеї та інші історичні місця.