Санаторії Львівської області. Ціни 2023

Щорічно в санаторіях Львівської області відпочиває величезна кількість людей, адже саме тут використовують виключно сучасні методи, способи лікування і відновлення.

 

Але все ж особливою популярністю користуються природні методи лікування такі як:

  1. мінеральні води з різним хімічним складом;
  2. спеціальна бруд і ропа;
  3. масажі;
  4. фітотерапія;
  5. арттерапія тощо.

 

Після виснажливої ​​і складної роботи, людина має потребу в правильному і своєчасному відпочинку і відновлення. Зробити це в домашніх умовах практично неможливо, саме тому фахівці рекомендують зробити вибір на користь спеціалізованих курортних комплексів. Знайти такі установи кожен бажаючий може у Львівській області.

Які проблеми лікують в курортах Львівської області?

Всі санаторно-курортні комплекси ідеально підходять для лікування і відновлення, так як працюють на протязі цілого року, а з грудня по березень тут можна насолодитися лижним катанням.

В цілому санаторії Львівської області готові прийняти відпочиваючих з такими захворюваннями:

  1. Дихальної системи.
  2. Опорно-рухового апарату.
  3. Внутрішніх органів, а також ендокринної системи.
  4. Серцево-судинної, нервової, периферичної і кісткової систем.

 

Всі санаторні комплекси на даній території знаходяться в двох великих курортних містах - Моршин і Трускавець. Моршин розташований в дуже красивому Прикарпатському регіоні на висоті 340 м над рівнем моря. В даних комплексах можна вилікувати різні хвороби печінки, шлунка, жовчного міхура, а також цукровий діабет.

Трускавець є одним з найбільш відомих курортів України та перлиною Прикарпаття. Він славиться своїми мінеральними водами, сервісом і лікувальною базою. Тут чудово лікують нирки, печінку і жовчовивідні шляхи, відновлюють обмін речовин в організмі, лікують цукровий діабет, шкірні хвороби і проблеми з опорно-руховим апаратом.

 

На території даного регіону існує велика кількість санаторіїв. Найбільш популярні серед них: «Шкло», «Немирів», «Любінь Великий» «Аркада», «Брюховичі» «Весна», «Черемош», «Дністер», «Стожари», «Кристал», «Алмаз».

 

Львівська область славиться своєю гостинністю, колоритністю, традиціями, щирістю і дивовижною енергетикою. Саме тут розташована величезна кількість різних архітектурних і культурних пам'яток України.

Замовляйте путівки в санаторії Львівської області вже зараз за вигідною ціною. Карпатський край пропонує вам чудовий відпочинок і прекрасне лікування.