Санаторії Тернопільської області. Ціни 2023

Тернопільська область - багатий український край. Саме тут розташована велика кількість історичних та архітектурних пам'яток, казкові замки, величних церков і костелів. Дивовижна природа, чисте повітря, сучасні тінисті парки, густі ліси, м'який і приємний клімат - все це і багато іншого чекає вас саме тут. На території Тернополя та області знаходиться велика кількість санаторних комплексів, які готові цілий рік приймати на оздоровлення та лікування відпочиваючих.

 

Особливістю даного регіону є те, що саме тут розміщено дивовижне місце - одна з найбільших в світі карстових печер.

 

У Тернопільській області розміщений б'є джерело Свято-Успенської Почаївської лаври. Вода тут холодна, смачна і цілюща. Все це і багато іншого сприяє лікуванню і оздоровленню.

Курорти Тернополя: який вибрати?

Перш ніж вибрати санаторний комплекс, необхідно добре проаналізувати його матеріальну та лікувальну базу, ознайомитися з відгуками постояльців, а також послугами, які готові запропонувати комплекси своїм клієнтам. Які ж санаторії найбільш популярні серед відпочиваючих:

  • Санаторій «Медобори» Тернопільська область - один з найкращих і популярних курортів на території України, який знаходиться в 20-ти км від Тернополя в с. Конопківка. Розрахований він на 350 відпочиваючих. Тут лікують хвороби опорно-рухового апарату, нервової, серцево-судинної, периферичної, легеневої системи, захворювання кісток, зв'язок, м'язів, гінекологічні проблеми, безпліддя. У процесі лікування використовуються різні методи, такі як іпотерапія, використання мертвої і живої води, пивотерапія, торфогрязь.
  • «Барвінок» - санаторний комплекс, який розташований в с. Мшанець. Тут готові приймати клієнтів віком від 14 років. Лікують тут різні захворювання: нервової системи, опорно-рухового апарату, органів дихання і зору. Методи лікування тут різноманітні: кліматотерапія, парафінові аплікації, лікувальні масажі, інгаляції.
  • Микулинці розташовані недалеко від Тернополя. Тут розташована велика кількість архітектурних пам'яток. Кожен окремо взятий санаторій в Микулинцях пропонує своїм клієнтам широкий комплекс лікувальних і оздоровчих процедур. Тут вам допоможуть впоратися з найрізноманітнішими захворюваннями.

 

Хочете незабутньо провести відпочинок? Тоді вже зараз пропонуємо придбати путівку в санаторій в Тернопільській області. Тим більше що ціни на неї доступні кожному.