Санаторії ЗакарпатськоЇ області. Ціни 2023

Санаторії Закарпатської області досить популярні серед відпочиваючих, і це не дивно, адже саме тут їх чекає першокласне обслуговування, сучасне лікування і оздоровлення, досвідчені і кваліфіковані фахівці.

 

Всі курортні комплекси розташовані в красивих, багатих і екологічно чистих регіонах України, серед лісів і величних гір. Саме тут кожен відпочивальник зможе насолодитися дивно красивими місцями і подихати свіжим повітрям. Більшість санаторіїв готові приймати своїх постояльців цілий рік, деякі тільки сезонно. Деякі санаторні комплекси мають широкий профіль лікування різних захворювань, деякі - вузький.

Який санаторій Закарпаття вибрати?

Закарпатський край славиться своїми красотами, кліматом, унікальними мінеральними водами. Згідно зі статистикою, тут їх налічується близько 300, при цьому кожен з них відрізняється різним мінеральним і газовим складом. Тому не дивно, що саме тут розміщено величезна кількість різних курортів, які щорічно відвідує велика кількість відпочиваючих.

 

На сьогоднішній день в Карпатах функціонує величезна кількість курортів, які готові запропонувати своїм клієнтам широкий комплекс послуг. Найбільш популярними серед відпочиваючих є:

  • «Свалява»,
  • «Поляна»,
  • «Синяк» - одні з кращих санаторіїв, які знаходяться недалеко від Мукачева. Головним напрямком у лікуванні є використання вуглекислих мінеральних і термальних вод в процесі лікування широкого спектру хвороб.
  • «Теплиця» - знаходиться в місті Виноградово. Тут вам допоможуть позбутися від захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної, нервової, сечовидільної систем. На території санаторіїв широко використовуються басейни з термальними джерелами.
  • «Чинадієво» - загальна площа даного санаторію становить 40 га. На його території розташований старовинний замок графа Шенборна. Розташовується комплекс недалеко від Мукачева. Тут вам вилікують суглоби, допоможуть позбутися від серцевих захворювань тощо.
  • «Квітка Полонини» розташований в с. Солочин. У цьому санаторії відпочиваючим допомагають впоратися із захворюваннями органів травлення, серцево-судинної системи, опорно-рухового апарату і т.д.
  • «Гірська Тиса» один з кращих санаторіїв України, розташований в с. Кваси. Прекрасно розвинена інфраструктура, широкий спектр лікувальних та оздоровчих процедур допоможе вам незабутньо провести відпочинок.

 

Досить популярними серед відпочиваючих є санаторії «Вісак», «Шаян», «Сонячне Закарпаття». Тому, перш ніж вибрати курортний комплекс, радимо вам прочитати відгуки від відвідувачів. Варто також відзначити те, що ціни на курортні комплекси доступні кожному.